Gonitwa o Puchar Prezesa NRA

12 maja 2013 r. odbędzie się Dzień Adwokacki na Torze Służewiec. Organizacją wydarzenia zajęła się Naczelna Rada Adwokacka wraz z Komisją Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie i Komisją Integracji Środowiskowej, Sportu, Kultury i Turystyki przy NRA.

Główną atrakcją dnia będzie Gonitwa o Puchar Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej, która rozpocznie się o godz. 15:30. Jej następstwem będzie dekoracja na padoku z udziałem przedstawicieli Adwokatury, Totalizatora Sportowego oraz posła Michała Szczerby, przewodniczącego Zespołu Parlamentarnego ds. Wyścigów Konnych i Jeździectwa. Organizatorzy zapraszają również na spotkanie towarzyskie połączone z bankietem w namiocie nad tzw. dżokejką (1 piętro Trybuny Honorowej) w godz. 14:00-19:00. Obowiązywać będzie elegancki strój sportowy.

Legitymacja adwokata oraz legitymacja aplikanta adwokackiego tego dnia uprawniać będzie do bezpłatnego wejścia na Tor Służewiec oraz na 1 piętro Trybuny Honorowej (poza namiotem nad dżokejką).

Zaproszenia na bankiet można odbierać w siedzibie ORA w Warszawie (al. Ujazdowskie 49, pokój 14) w dniach 7-11 maja 2013 r. Liczba zaproszeń jest ograniczona.

Partnerami bankietu są: Totalizator Sportowy Odział Wyścigi Konne, www.dobrewina.pl, MK Cafe, Carlsberg oraz J.A. Baczewski. Więcej informacji o gonitwach można przeczytać na stronie: www.torsluzewiec.pl.

Na Tor Służewiec najłatwiej dotrzeć samochodem (wjazd na parking od ul. Puławskiej). Można również dojechać tramwajami linii 4 i 10 oraz kursującym w dni wyścigowe na trasie metro Wilanowska – Tor Służewiec autobusem linii 300 ze stacji Metro Wilanowska.

adw. Andrzej Zwara

prezes Naczelnej Rady Adwokackiej


adw. Paweł Rybiński

przewodniczący Komisji Sportu ORA w Warszawie


adw. Stanisław Estreich

przewodniczący

Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu, Kultury i Turystyki przy NRA


Czytaj:

plakat


program