Informacje dla uczestników Biegu Powstania Warszawskiego

Już jutro godzina zero dla 300 adwokatów i aplikantów adwokackich, którzy zgłosili się na Bieg Powstania Warszawskiego.

Wszystkie osoby, które nie odebrały pakietów startowych z biura Naczelnej Rady Adwokackiej będą mogły odebrać je jutro od godziny 18.00 na głównym dziedzińcu przed Stadionem Polonii przy ul. Konwiktorskiej 6. Nasze stanowisko będzie po prawej stronie od fontanny. Będzie rozstawiony baner Adwokatury Polskiej, więc nikt nie powinien mieć problemu z jego znalezieniem.

Po odebraniu pakietu zapraszamy do Strefy Adwokata, gdzie będzie można się przebrać i oddać do przechowania rzeczy osobiste, a następnie skorzystać z poczęstunku. Do Strefy Adwokata trzeba kierować się na prawo. Będą rozstawione drogowskazy, ale uprzedzamy, że są dosyć niskie. Ci, którzy nie zauważą tabliczek, niech pamiętają, że aby dostać się do Strefy trzeba minąć toi toi-e, następnie po lewej stronie miniemy murawę i za żółtą bramą będzie nasza Strefa. UWAGA: po biegu dojście do Strefy Adwokata będzie zmienione. Trzeba będzie ominąć budynek główny od lewej strony, ale też będą stały tabliczki oraz wolontariusze, którzy pokierują państwa we właściwą stronę.

Poniżej harmonogram imprezy:

20:05 - przywitanie gości przez adw. Andrzeja Zwarę, prezesa NRA

20:10 - rozgrzewka z Robertem Korzeniowskim

20:25 - przejście na linię startu 5 km

20:40 - start na 5 km (ul. Konwiktorska)

20:45 - przejście na linię startu 10 km

21:00 - start na 10 km (ul. Bonifraterska)

21:05 - 22:20 - poczęstunek, możliwość przebrania się

22:20 - przejście na miejsce dekoracji

22:35 - wręczenie pucharów

23:00 zakończenie

Przypominamy, że po biegu grupa warszawskich aplikantów PrawoNocni organizuje Party After Finish. Impreza rozpocznie się o godzinie 23.00 w Club Room13, przy ulicy Mazowieckiej 13. Dla każdego biegacza, który pojawi się w klubie pomiędzy 23:13 a 00:13 Club Room 13 na małym barze przygotuje zestaw startowy na początek zabawy.

Liczymy, że na jutrzejszej imprezie będziecie się Państwo bawić równie dobrze jak rok temu.

 

Tagi: sport