Mistrzostwa adwokatów w wędkarstwie

W dniach 20-22 września 2013 r. nad Jeziorem Pluszne, na Pojezierzu Olsztyńskim, po raz pierwszy odbędą się Wędkarskie Mistrzostwa Adwokatów. W ramach wydarzenia, organizatorzy przewidzieli także szkolenie  z zakresu najnowszych zmian w prawie cywilnym.

Uczestnicy zakwaterowani będą w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym KORMORAN w Mierkach nad Jeziorem Pluszne. Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach: spinning i spławik.

Informacji na temat mistrzostw udziela komandor – adw. Janusz Łomża (tel. 81 528-25-70). Udział w zawodach należy zgłosić przesyłając formularz rejestracyjny do 8 września br. za pośrednictwem faxu: 81 528-25-80 lub pocztą elektroniczną na adres sekretariat@jlomza.pl.

W ramach I Ogólnopolskich Wędkarskich Mistrzostw Adwokatów, 21 września 2013 r. w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym KORMORAN w Mierkach odbędzie się również szkolenie z zakresu najnowszych zmian w prawie cywilnym. Biorący udział w szkoleniu będą mogli uzyskać 10 dodatkowych punktów szkoleniowych na poczet wykonania obowiązku doskonalenia zawodowego oraz dla osób chętnych zostanie wystawiona faktura VAT.

Koszt uczestnictwa dla jednej osoby wynosi 470 zł i obejmuje: zakwaterowanie w ośrodku w pokojach 2-osobowych ze śniadaniami, udział w bankiecie oraz kolacji grillowej, a także koszt licencji, korzystania z łódki i ubezpieczenie NW. Osoby towarzyszące (nie uczestniczące w zawodach) zapłacą 430 zł. Wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy Lubelskiego Towarzystwa Wędkarskiego „Pro Natura”, ul. Weteranów 24b, 20-044 Lublin: 06 2490 0005 0000 4530 8942 0879, tytułem: „Opłata - WMA” z podaniem imion i nazwisk osób, których obejmuje wpłata.

Organizatorami mistrzostw są: Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie pod przewodnictwem dziekana Stanisława Estreicha, przewodniczącego Komisji Kultury, Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy NRA oraz Lubelskie Towarzystwo Wędkarskie „Pro Natura”. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął adw. Andrzej Zwara, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej.

Czytaj:

zaproszenie

formularz zgłoszeniowy

mapa dojazdu

Tagi: ORA, NRA, zaproszenie, sport