Sezon motocyklowy zakończony

Tradycyjnie w październikowy weekend odbył się VI Bieszczadzki Rajd – „Czarna 2013” z udziałem członków i sympatyków Klubu Motocyklowego Adwokatury, połączony z sesją wykładów prowadzonych przez prof. dr hab. n. med. Małgorzatę Kłys i SSO Roberta Pelewicza, prezesa Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu.

Rajd zorganizowała Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie przy współpracy Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA.

Motocykliści byli na uprzywilejowanej pozycji. Ich dwukołowe rumaki pozwoliły poznać znaczną część Bieszczad. Trajka Stasnisława Estreicha wyróżniała się spośród innych maszyn ilością kół i niepowtarzalną linią.

Piechurzy pokonywali granie Połoniny Caryńskiej, pasma Bukowego Berda, Tarnicy i Krzemienia. Rowerzyści przemierzali masywy Ostrego, Otrytu i Doliny Sanu.

Motocykliści odwiedzili Solinę, Komańczę i Zagórz, by po raz drugi trafić (pierwszy raz w 2011 r.) do szybowiska w Bezmiechowej.

Wykłady poprowadzili specjaliści z dziedziny medycyny i prawa.

Bieszczadzkie rajdy są wydarzeniem, w którym adwokaci i aplikanci z całej Polski – piechurzy, rowerzyści i motocykliści – dają przykład integracji. W tym roku do grona klubowiczów dołączyło trzech motocyklistów: Antoni, Maciek i Piotrek.

Do zobaczenia wiosną!

adw. Jarosław Szczepaniak

komandor KMAP