Mistrzostwa Świata Prawników w Narciarstwie

Slalom gigant, bieg płaski oraz biathlon – w tych dyscyplinach zmierzą się zawodnicy podczas mistrzostw 41. SKILEX International Congress, które odbędą się w dniach 2-9 lutego 2014 r. w Oberstdorfie.

Adwokatów i aplikantów adwokackich, którzy zgłoszą swój udział do 8 listopada br., obejmie zniżka cenowa. Wpisowe wyniesie wtedy 275 Euro. Po tym terminie, opłata wzrośnie do 315 Euro. Wpisowe pokrywa udział w części sportowej (treningi i zawody), merytorycznej (wykłady z zakresu prawa górskiego i odpowiedzialności za wypadki na stoku) oraz w imprezach towarzyszących.  Wpisowe uprawnia także do preferencyjnej ceny za karnet narciarski w wysokości 15,50 Euro za jeden dzień (93 Euro za sześć dni).

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie http://www.skilex.de/ oraz w folderze http://www.skilex.de/skilex_2014.pdf.

Dodatkowych informacji dotyczących kompletowania polskiej reprezentacji adwokatów udziela adw. Monika Rajska, członek Komisji Sportu ORA w Warszawie (monika.rajska@wp.pl) oraz adw. Ludwik Żukowski, członek Zarządu Stowarzyszenia Klubu Prawników Polskich POLSKILEX (l.zukowski@zuklaw.pl).

Tagi: zaproszenie, sport