TOGA GOLF 2012

13.09.2012

Już po raz trzynasty adwokaci i aplikanci adwokaccy z całej Polski zmierzą się w turnieju organizowanym przez Okręgową Radę Adwokacką w Olsztynie. Nowością tego roku będą I Drużynowe Mistrzostwa Polski Izb Adwokackich w Golfie.

XIII Ogólnopolski Turniej TOGA GOLF 2012 odbędzie się w dniach 29-30 września 2012 r. na polu golfowym Mazury Golf & Country Club w Naterkach koło Olsztyna. Indywidualny turniej główny, w którym prawnicy rywalizować będą o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie, organizatorzy zaplanowali na sobotę, 29 września. Do wygrania jest również Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna, o który walczyć będą golfiści w klasyfikacji „Open”. Drugiego dnia tj. w niedzielę, odbędą się Mistrzostwa Polski Izb Adwokackich w Golfie. Po raz pierwszy do rywalizacji staną drużyny wytypowane przez poszczególne izby adwokackie.

Wydarzenie jest adresowane do wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich niezależnie od stopnia wtajemniczenia. W Klinice Golfa, osoby mniej doświadczone będą mogły zaznajomić się z podstawowymi zasadami gry. Dla początkujących zostanie również zorganizowany mini turniej na małym polu.

Pierwszy dzień zakończy uroczysta kolacja w restauracji Hotelu „Omega” w Olsztynie, położonym nad brzegiem jeziora Ukiel.

Informacji o imprezie udziela adw. Jerzy Dobrzański (604273653; j.dobrzanski@adwokaci.olsztyn.pl). Szczegóły dostępne są również na stronie www.togagolf.pl.

Czytaj: program turnieju

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email