Szkolenia ze składania wniosków w sądzie rejestrowym

31.10.2012

Okręgowa Rada Adwokacka w Katowicach organizuje szkolenia, których tematem będzie „Złożenie wniosku do sądu rejestrowego i jego rozpoznanie (w tym elektronicznego wniosku o wpis do rejestru spółki z o.o. opartej na wzorcu umowy S24)”. Wykłady odbędą się w dwóch terminach – 6 i 13 listopada 2012 r.

Szkolenia poprowadzi dr Łukasz Zamojski, sędzia sądu okręgowego w Gliwicach. Udział adwokatów w wykładzie będzie okazją do zdobycia punktów w ramach doskonalenia zawodowego adwokatów wynikającego z uchwały Naczelnej Rady Adwokackiej nr 39/2006 z 25 marca 2006 r.

Spotkanie we wtorek, 6 listopada br., o godz. 18:00, kierowane będzie dla adwokatów z Bytomia, Gliwic, Tarnowskich Gór, Zabrza, Piekar Śląskich, Chorzowa, Knurowa, Rudy Śląskiej, Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Raciborza, Tychów, Żor, Pszczyny, Jastrzębia Zdroju, Mikołowa.

Na wykłady w kolejny wtorek, tj. 13 listopada br., również o godz. 18:00, zaproszeni są adwokaci z Katowic, Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Zawiercia, Olkusza, Chrzanowa, Jaworzna, Ogrodzieńca, Bierunia, Siewierza, Mysłowic.Tagi: szkolenia

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email