Szkolenia zawodowe w Pradze

19.12.2012

W dniach 14-17 marca 2013 r., w stolicy nad Wełtawą, odbędą się szkolenia zawodowe, organizowane przez wałbrzyską i wrocławską izbę adwokacką.

Program obejmuje wykłady SSA Agnieszki Piotrowskiej, SSA Janusza Kiercza, adw. prof. dr. hab. Jacka Giezeka i adw. prof. dr. hab. Piotra Kardasa. Omówione zostaną wybrane zagadnienia w zakresie podziału majątku, a także postępowania dowodowego po zmianach  k.p.c. Wykładowcy poruszą tematy: skargi o stwierdzenie niezgodności z prawem prawomocnego orzeczenia, przestępstw korupcyjnych oraz postępowań odwoławczych w postępowaniu karnym. Organizatorzy przewidzieli także wspólne zwiedzanie starej Pragi z zawodowymi przewodnikami.

Słuchacze otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu, które umożliwia uzyskanie 12 punktów szkoleniowych wymaganych zgodnie z § 16 uchwały nr 57/2011 NRA z 19 listopada 2011 r. „O doskonaleniu zawodowym adwokatów”.

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w hotelu Park Inn by Radisson. Szczegóły dotyczące opłaty za udział znajdują się w załączonym komunikacie.

Pierwszeństwo udziału przysługuje adwokatom i aplikantom adwokackim Izby Adwokackiej w Wałbrzychu oraz Izby Adwokackiej we Wrocławiu, pod warunkiem dokonania pisemnego zgłoszenia i wpłaty do 15 stycznia 2013 r. W przypadku wolnych miejsc, przyjmowane będą zapisy adwokatów i aplikantów adwokackich z pozostałych izb, którzy dokonają zgłoszenia i wpłaty przed 26 stycznia 2013 r.

Czytaj:

komunikat organizatorów

formularz zgłoszeniowy

Tagi: zaproszenie, szkolenia

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email