Sportowo-integracyjne spotkania białostockich adwokatów

07.08.2012

Zmagania w czterech dyscyplinach: siatkówce, squashu, tenisie stołowym i kolarstwie, nagrodzone będą pucharem Dziekana Okręgowej Rady w Białymstoku.

Adwokaci po raz kolejny będą mieli szansę sprawdzić swoją sportową formę. Uczestnicy wybiorą dyscyplinę najbardziej odpowiadającą ich umiejętnościom.

W turnieju siatkówki udział wezmą dwie grupy: żeńska, na czele z kapitanem drużyny – apl. adw. Aleksandrą Musiał oraz męska, której dowodzić będzie apl. adw. Marcin Jaworski. Mecz odbędzie się na Hali Sportowej Szkoły Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 43.

Uczestnicy będą mogli wystartować również w turnieju squasha, turnieju tenisa stołowego lub w wyścigu kolarskim (indoor cycling). Rozgrywki odbędą się w Magic Gym Fitness & Wellness w Białymstoku przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 8 (Galeria Piotr i Paweł).

Uczestnicy spotkają się 1 września br. (sobota) o godz. 11:00. Udział w imprezach sportowych jest bezpłatny.

Puchary wręczy zwycięzcom adw. Kazimierz Skalimowski, dziekan ORA w Białymstoku, podczas „Garden Party” tego samego dnia o godz. 18:00 w ogrodzie Restauracji Camelot w Białymstoku przy ul. Młynowej 24. Koszt uczestnictwa w „Garden Party” wynosi 120 zł od osoby.

Zgłoszenia przyjmowane są w biurze Okręgowej Rada Adwokackiej do 31 lipca br.

Adwokaci i aplikanci adwokaccy izby białostockiej mogą również wziąć udział w zajęciach sportowych, które odbywają się w każdą środę i czwartek, w godz. od 20:00 do 21:30, w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego przy ul. Słowackiego 4.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email