Słów kilka od Komisji Komunikacji Społecznej NRA

21.12.2012

W imieniu Komisji Komunikacji Społecznej NRA serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnim roku wspierali nas swoimi relacjami, sprawozdaniami i informacjami o istotnych wydarzeniach z życia Adwokatury. Dzięki Państwu strona adwokatura.pl pełna jest różnorodnych wiadomości – od merytorycznych publikacji związanych ze zmianami w prawie, po relacje ze spotkań kulturalnych i sportowych. Obserwujemy, że na portal Adwokatury zagląda coraz więcej osób i coraz częściej z naszych informacji korzystają dziennikarze.

Zachęcamy do dalszej współpracy i czekamy na kolejnych chętnych, którzy chcą się przyczynić do jeszcze lepszego funkcjonowania naszej strony.

Portal adwokatura.pl działa już dwa lata. Staramy się aby było to miejsce, w którym na bieżąco opisujemy wydarzenia ważne dla adwokatów, jak też sprzyjające integracji środowiskowej. W przyszłym roku pragniemy unowocześnić szatę graficzną, zatem spodziewajcie się Państwo kolejnych, dobrych zmian.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym czytelnikom wielu radość i spokoju, rodzinnej harmonii oraz dużo czasu na interesującą lekturę (nie tylko portalu adwokatura.pl). A w nadchodzącym Nowym Roku ciekawych wyzwań zawodowych i samych dobrych niespodzianek w życiu prywatnym.

Wesołych Świąt!

Adw. Rafał Dębowski

przewodniczący Komisji Komunikacji Społecznej NRA

Joanna Sędek

szefowa biura prasowego NRA

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email