Rośnie zainteresowanie adwokatów mediacjami

25.09.2012

Centrum Mediacyjne przy Naczelnej Radzie Adwokackiej organizuje w Warszawie w dniach 19 -21  października br. w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej pierwsze zawodowe szkolenie adwokatów w celu nadania uczestnikom uprawnień zawodowego mediatora.

Szkolenie będzie prowadzone przez międzynarodowy zespół wybitnych mediatorów brytyjskich przy wsparciu mediatora/trenera z Polski. Zakres szkolenia będzie obejmował wszystkie rodzaje mediacji oraz problematykę dotyczącą roli profesjonalnego pełnomocnika w postępowaniu mediacyjnym.

Z przykrością informuję, że 45 osobowy limit miejsc dla wszystkich izb został już wyczerpany.

Jednakże, z uwagi na duże zainteresowanie Centrum Mediacyjne planuje zorganizować podobne szkolenie w przyszłości. Jak zwykle chętnych prosimy o kontakt z Sekretarzem Centrum (22 505 25 20 e-mail: centrum.mediacji@adwokatura.pl).

Jednocześnie chciałabym zachęcić wszystkich Państwa do skorzystania z Deklaracji do stosowania mediacji i innych ADR dostępnej na naszej stronie internetowej w zakładce Centrum Mediacyjne przy NRA zarówno we własnej praktyce zawodowej jak i wśród Państwa Klientów.

 

Adw. Katarzyna Przyłuska-Ciszewska

Prezes

Centrum Mediacyjnego przy NRA

Tagi: mediacje, szkolenia

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email