Polski Prawnik - nowy portal prawniczy

31.07.2012

Polski Prawnik - to nowy portal informujący o rynku usług prawniczych. Znajdziemy w nim wiadomości o działalności kancelarii prawniczych - o transakcjach, operacjach prawnych, procesach prowadzonych i obsługiwanych przez poszczególne firmy.

Portal będzie pisał o zmianach personalnych w kancelariach oraz o istotnych wydarzeniach z życia kancelarii jak otwarcie nowego oddziału, udostępnienie nowej oferty usługowej, nagrody i sukcesy w rankingach. Znajdą się też wiadomości o działalności społecznej i pro bono prowadzonej przez firmy prawnicze. Ponadto portal będzie prezentował sylwetki osób prowadzących kancelarie.

Polski prawnik będzie informował także o zmianach w przepisach państwowych i samorządowych związanych z wykonywaniem zawodu prawnika.

Adresatem portalu są również studenci prawa, którzy dowiedzą się o możliwości odbycia staży i praktyk w kancelariach oraz znajdą wszelkie informacje związane z aplikacjami prawniczymi.

Redakcja portalu liczy, że będzie to doskonałe miejsce do wymiany poglądów i oczekuje, że czytelnicy będą dzielić się swoimi opiniami i komentarzami.

Redaktorem naczelnym portalu jest wieloletni dziennikarz dziennika Rzeczpospolita – Ireneusz Walencik.

Redakcji Polskiego Prawnika życzymy powodzenia i niewyczerpanych zasobów tematów prawniczych do zrelacjonowania – oczywiście tylko tych dobrych dla samorządu adwokackiego.

wejdź na stronę: http://www.polskiprawnik.pl/

Tagi: media

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email