Nowa sonda – nowa grafika?

05.03.2012

Odsłona zmienionego portalu adwokatura.pl miała miejsce kilka miesięcy temu. To wystarczający czas na przemyślenia i spostrzeżenia. Dlatego poddajemy się Państwa ocenie.

Nasza ostatnia sonda, w której pytaliśmy o to jak oceniacie Państwo propozycję kwoty ryczałtowego wynagrodzenia w sprawach o odszkodowania za niezapewnienie warunków wykonywania kary pozbawiania wolności i tymczasowego aresztowania, osiągnęła rekordową liczbę uczestników. Dziękuję za takie zaangażowanie. Także tym, którzy odpowiedzieli, że 120,- złotych (kanister lepszej benzyny) to kwota gwarantująca nie tylko pokrycie kosztów, ale również godziwy zysk adwokata. Nie wiem czy życzyć samych takich „dochodowych” spraw, czy raczej ubolewać nad stanem finansów.

Tymczasem zmieniamy temat sondy. Odsłona zmienionego portalu adwokatura.pl miała miejsce kilka miesięcy temu. To wystarczający czas na przemyślenia i spostrzeżenia. Dlatego poddajemy się Państwa ocenie. Czy podoba się Państwu układ graficzno–funkcjonalny obecnej strony? A może pora na zmiany? Aby ułatwić głosowanie, zapewniając przy okazji jednoznaczny i czytelny wynik, przygotowaliśmy propozycję alternatywnego projektu strony adwokatura.pl, który jesteśmy w stanie wdrożyć (zamieszczony poniżej).

Pytanie, które dziś Państwu stawiamy brzmi: czy zostajemy przy tej stronie, którą mamy, czy też zmieniamy stronę adwokatura.pl , dostosowując ją do przedstawionego poniżej wzoru.

Chcielibyśmy – zanim wprowadzimy zmiany – poznać stanowisko naszego środowiska. Państwa głos będzie decydujący. Dlatego gorąco zachęcam do klikania.

adwokat Rafał Dębowski

Przewodniczący Komisji Komunikacji Społecznej NRA

Zobacz projekt nowej strony internetowej

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email